Lider zmiany

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Warszawa, Targówek

Opis klienta:

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją

Zatrudnienia nr 364

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Zarządzanie grupą ludzi
  • Dążenie do optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad grafikiem pracy
  • Wsparcie w procesach manipulacyjnych
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym

Profil kandydata:

To jest dla nas ważne:

  • 1-2 doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła obsługa komputera (szczególnie środowiska MS Office)
  • Mile widziana umiejętność obsługi systemu PRIME, RTCIS, SAP
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Duża dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy dzięki szkoleniom podnoszącym kwalifikacje,
  • Benefity: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego,
  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Kompleksowy program wdrożenia.