Magazynier

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Bielsko-Biała

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Praca w magazynie - sortowanie, pakowanie, układanie i wprowadzanie danych do systemu - jedna zmiana (08:00 - 16:00)

Profil kandydata:

wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kondycja fizyczna
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do Piątku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na jedną zmianę,
  • Pełen etat, w ramach umowy o pracę tymczasową,
  • Wsparcie i opiekę koordynatora Adecco na wszystkich etapach zatrudnienia
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia jako magazynier
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach sieciowych i na bilety do kina.