Magazynier od zaraz

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Pniewy

Dla naszego klienta, firmy handlowej zajmującej się sprzedażą armatury do instalacji wodnych i kanalizacyjnych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Zakres odpowiedzialności:

Twoje obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • kompletowanie zamówień
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na jedną zmianę
  • pełne przeszkolenie do pracy na danym stanowisku
  • Pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna)

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Chęć do podjęcia pracy jednozmianowej