Magazynier - operator wózka widłowego

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Sosnowiec

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z Sosnowca (Sielec) poszukujemy pracownika magazynu - operatora wózka widłowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta już po kilku miesiącach
  • wynagrodzenie 5000zł brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • premię regulaminową
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych - grupowego ubezpieczenia oraz karty sportowej

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego (boczny, czołowy)
  • obsługa skanera oraz komputera
  • czynności fizyczne związane z obsługą gospodarki magazynowej

Profil kandydata:

Zaaplikuj jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie
  • potrafisz obsługiwać wózek widłowy
  • posiadasz uprawnienia UDT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 695 060 057 w godz. 8-16.