Magazynier- praca dorywcza

  • Typ kontraktu
    Umowa zlecenie
  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Obecnie dla naszego Klienta - znanej sieci sklepów zoologicznych w Katowicach, poszukujemy chętnych osób do podjęcia dodatkowej pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • rozładunek towaru na półki sklepowe i magazynowe,
  • prace porządkowe.

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie zawieraną z Adecco (możliwość nawiązania stałej współpracy)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową- 25 zł brutto/h
  • Możliwość dodatkowego zarobku oraz zdobycia doświadczenia
  • Możliwość nawiązania regularnej współpracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy 1 dzień w tygodniu- zazwyczaj wtorki. Godziny pracy ruchome- około 8-10 h w godzinach pracy sklepu
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie
  • Mile widziany status ucznia/studenta
  • Doświadczenie nie jest wymagane!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

W przypadku zainteresowania zachęcamy do aplikowania na ofertę.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.