Magazynier - Praca OD ZARAZ

  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Deszczno

Nasz Klient, to wiodący na świecie dostawca usług logistycznych, dla którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Magazynowego.

Zakres odpowiedzialności:

Miejsce pracy: Deszczno

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Przyjmowanie dostaw za pomocą skanera
  • Sortowanie paczek i układanie ich w odpowiednie miejsca na magazynie

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00 - 10:00 i 15:00 - 19:00
  • Wynagrodzenie 24,65 zł brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Profil kandydata:

Szukamy osób:

  • Zmotywowanych i odpowiedzialnych
  •  Gotowych do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem!

Jesteś zainteresowany? Aplikuj poprzez wysłanie swojego CV na stronie: https://cutt.ly/iZ8ijaS

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas: 723 55 99 99

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.