Magazynier w Pniewach - jedna zmiana

  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Pniewy

Client Description:

Adecco Poland jest agencją zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta, światowego producenta elementów hydraulicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Responsibilities:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na lata
  • Pracę na jedną zmianę (7-15)
  • Pełne przeszkolenie do pracy na danym stanowisku
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

Podstawą aplikacji na to stanowisko jest dobrze przygotowane CV. Skontaktujemy się kandydatami, którzy prześlą do nas kompletne CV. Oferta dotyczy pracy stałej.

Candidate Profile:

Twoje obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • kompletowanie zamówień
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze magazynowania,
  • Sprawności fizycznej,
  • Chęci do podjęcia pracy od zaraz,
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe