Magazynier z UDT Nowa Firma/1 zmiana

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala

Dla firmy produkcyjnej z kapitałem brytyjskim, która otworzyła swoją działalność w Sosnowcu poszukujemy magazyniera-operatora wózka widłowego.

Nasz Klient oferuje:

  • bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na stałe
  • komfortowe warunki pracy w nowej firmie
  • dobre warunki finansowe
  • pracę w systemie 1-zmianowym.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • fizyczne prace magazynowe
  • obsługa skanera
  • obsługa komputera

Profil kandydata:

Wymagania:

  • uprawnienia UDT od obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie w pracy na wysokim składzie
  • dobry dojazd na ul.Innowacyjną w Sosnowcu

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV.