Magazynier/Operator wózka widłowego - STRYKÓW

  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Stryków

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2019 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, z siedzibą w Strykowie, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6-14; 14:30-22:30)
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Dodatek za dojazdy

Profil kandydata:

Obowiązki pracownika:

  • Załadunek i rozładunek dostaw
  • Przygotowanie zamówień do wysyłki
  • Relokacja towarów
  • Pakowanie, oklejanie, foliowanie paczek/palet
  • Obsługa wózka widłowego (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT (nie jest to wymóg konieczny)
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Jesteś zainteresowany lub chcesz dowiedzieć się więcej?