Maszynista przetwórstwa

  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Kliniska Wielkie

Opis klienta:

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę stałą na pełen etat bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - tym wyższe, im większe masz doświadczenie,
  • premie dodatkowe,
  • dla chętnych - możliwość pracy w extrapłatnych nadgodzinach,
  • dodatki pozapłacowe (m.in. karty sportowe, ubezpieczenie na życie, naukę języków obcych, premie świąteczne, ’wczasy pod gruszą’, dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie),

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • przygotowywanie maszyn do produkcji
  • przezbrajanie maszyn
  • realizacja zlecenie zgodnie z planem produkcyjnym
  • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego
  • monitorowanie parametrów procesowych
  • współpraca z działem jakości i działem utrzymania ruchu
  • dbanie o stan techniczny maszyn

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako operator urządzeń przetwórczych lub doświadczeni w pracy jako pomocnik maszynisty przetwórstwa.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III- zmianowym
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera