Mechanik - konserwator

Nowy
  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Twardogóra

Opis klienta:

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis urządzeń niezbędnych przy wytwarzaniu i eksploatacji maszyn;
  • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn oraz urządzeń należących do firmy;
  • Dokonywanie regulacji, kontroli i oceny stopnia zużycia podzespołów i układów;
  • Czytanie instrukcji i rysunków technicznych;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami;
  • Rozwiązywanie problemów oraz wykrywanie i usuwanie usterek;

Dla naszego klienta z obszaru produkcji komponentów z plastiku oraz gumy do branży AGD i Automotive, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik-konserwator

Oferujemy:

  • Pracę pełna wyzwań w, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6-14, 14-22, pierwsze 3 miesiące godz. 8-16;
  • Wolne weekendy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dobre warunki pracy;
  • Motywacyjny system bonusowy: : karty przedpłacone Sodexo (doładowania na Wielkanoc, Boże Narodzenie i przed urlopem); karty multisport,
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Praca zespołowa w dobrej atmosferze;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie jako mechanik maszyn i/lub urządzeń przemysłowych Teoretyczna i praktyczna wiedza z dziedziny budowy i eksploatacji maszyn;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • Wykształcenie zawodowe - niekoniecznie kierunkowe, doświadczenie jako mechanik maszyn i/lub urządzeń przemysłowych;