Mechanik lotniczy

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Mielec

Opis klienta:

Zakres obowiązków:

·      Montaż śmigłowca S70i- m.in. montaż instalacji hydraulicznej, układu sterowania, wylotu spalin,

·      Kontrolowanie ciśnienia hamowania oraz rezystencji na agregatach,

·      Praca przy wyposażeniu silników i innych podzespołów.

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy :

·      Umowę o pracę bezpośrednio z Naszym klientem,

·      Rozwój i budowanie kariery w branży lotniczej,

·      Pracę na 2 zmiany,

·      Szkolenia wdrożeniowe,

·      Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie urlopu, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, świadczenia pieniężne z okazji Świąt),

·      Dofinansowanie do MultiSport,

·      Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.

Profil kandydata:

Oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe lub profilowe techniczne (np. jako mechanik samochodowy )
  • Zdolności mechanicznych,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach takich jak: mechanik samochodowy, mechanik maszyn, mechanik remontowy, mechanik utrzymania ruchu,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Operatywność i zaangażowanie.