Mechanik maszyn budowlanych

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Czernichów

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH.

Aplikuj, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy, jako MECHANIK lub chcesz podszkolić swoje umiejętności w tej dziedzinie;
  • Chcesz zdobywać wiedzę i rozwijać się w doświadczonym zespole;
  • Lubisz pracę kreatywną, w której nie ma miejsca na nudę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy- umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności+ premie;
  • Pracę od poniedziałku do piątku 6:00-14:00;
  • Pełne szkolenie;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.

Mile widziane:

  • Osoby do przyuczenia z wykształceniem kierunkowym.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i naprawa maszyn budowlanych
  • Wykonywanie przeglądów maszyn budowlanych
  • Prowadzenie magazynu części
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Współpraca z użytkownikami maszyn

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisowaniu maszyn budowlanych : koparek, ładowarek, zwyżek itp.
  • Podstawowa znajomość mechaniki, hydrauliki i elektryki maszyn budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie