Menedżer ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Gąbin

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Twój zakres obowiązków

·        Skuteczne zarządzanie zespołem podległych specjalistów z ukierunkowaniem na realizację celów Firmy poprzez motywowanie, rozwój, planowanie zadań oraz egzekwowanie ich realizacji przy stałym monitorowaniu każdego z etapów;

·        Udział w tworzeniu i realizacja strategii sprzedażowej Firmy oraz wyznaczonych celów sprzedażowych;

·        Współtworzenie koncepcji nowych produktów, kalkulacji i ofert;

·        Monitorowanie rynku, działań sprzedażowych i trendów konsumenckich;

·        Budowanie i rozwój relacji z kluczowymi klientami;

·        Sporządzanie planów, analiz i raportów.

·        Minimum 5 letnie doświadczenie w kierowaniu i rozwoju zróżnicowanego zespołu;

·        Minimum 8 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży;

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,

·        Płynne poruszanie się w środowisku MS Office i Windows, przede wszystkim EXCEL;

·        Komunikatywność i dynamiczność w działaniu;

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy naszego Klienta,

·        Pełen etat, dni pracy: Poniedziałek - Piątek,

·        Wolne weekendy,

·        Pracę w rozwijającej się firmie,

·        Możliwość rozwoju zawodowego,

·        Miłą atmosferę pracy.

MIEJSCE PRACY: GĄBIN