Michelin - Dołącz do nas! Nasz zespół czeka na Ciebie!

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Olsztyn

Opis klienta:

Naszym pracownikom zapewniamy:

• umowę o pracę bezpośrednio z firmą Michelin Polska S.A.

• atrakcyjne wynagrodzenie

• szkolenie od pierwszego dnia pracy - aż do samodzielności

• bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. wczasy pod gruszą, 13 pensja, świadczenia dla dzieci

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

WYŚLIJ CV JUŻ DZIŚ lub dzwoń - 695 068 328 i umów się na spotkanie.

Zakres odpowiedzialności:

Twoje obowiązki to:

• obsługa maszyn i urządzeń w ruchu

• wykonywanie prac fizycznych przy produkcji opon

• praca w systemie 4 brygadowym 3 zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Dołącz do nas, nasz zespół czeka na Ciebie!

Profil kandydata:

Czego od Ciebie oczekujemy?

• chęci do pracy zmianowej

• wysokiej motywacji

• umiejętności pracy w zespole