Młodszy operator urządzeń intraligatorskich

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Łódź

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w usługach poligraficznych, poszukujemy operatora urządzeń introligatorskich.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w bieżącym przygotowaniu materiałów produkcyjnych zgodnie z założonym planem produkcji,
  • Praca z maszynami poligraficznymi (krajarki do papieru, urządzenia do oprawy zeszytowej) w dziale introligatorni - do przyuczenia pod nadzorem doświadczonych pracowników,

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • Premia motywacyjna rozliczana co 4 miesiące ( w załączeniu)
  • Dodatek do godzin nocnych: 40%
  • Dodatek do nadgodzin: 100% (nadgodziny występują głównie w soboty),
  • Dodatkowe wynagrodzenie za gotowość do pracy w sobotę.
  • Od 7 miesiąca możliwość otrzymania podwyższonej premii jakościowo-ilościowej

Oczekujemy:

  • Podstawowej obsługa komputera,
  • Gotowości do pracy fizycznej,
  • Gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym 5 dni w tygodniu , czasem trafia się 1 zmiana w sobotę.