Młodszy Specjalista ds. obsługi sieci partnerskiej

Nowy
  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Łódź

Nasz Klient, to wiodący na świecie dostawca usług logistycznych, dla którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. obsługi sieci partnerskiej.

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

-administrowanie aplikacją do obsługi przesyłek w punktach nadań i odbiorów, tj. zakładanie nowych dostępów, konfiguracja profilu, aktualizacja stanów magazynowych, prace administracyjne,

-codzienny telefoniczny oraz mailowy kontakt z pracownikami punktów partnerskich,

-codzienny telefoniczny oraz mailowy kontakt z terminalami w Polsce oraz zespołem dyspozytorów pod kątem realizacji zleceń i prawidłowym przebiegiem procesu,

-skuteczna współpraca z Działem Obsługi Klienta oraz Działem Operacyjnym, dotycząca obsługi Klientów i punktów współpracujących,

-sporządzanie cyklicznych raportów,

-ścisła współpraca w ramach Działu Zarządzania Dostawcami Usług nad kompleksowym i prawidłowym przebiegiem procesu.

-komunikujesz się w języku angielskim (min. B1),

-posiadasz umiejętności analityczne,

-posługujesz się pakietem MS Office

-umiesz działać racjonalnie nawet w sytuacjach stresowych,

-doświadczenie mile widziane, jednak niekonieczne - wszystkiego możemy Cię nauczyć!

Oferujemy:

-umowę o pracę tymczasową,

-wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności,

-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

-realne możliwości awansu.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

A jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: 723 220 110

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.