Monter (obiekty przemysłowe)- praca w delegacjach (kraje europejskie)- wysokie zarobki

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Suchy Las

Aktualnie dla naszego klienta- firmy z siedzibą w Suchym Lesie, działającej w sektorze napraw oraz konserwacji maszyn oraz sprzętu przemysłowego i komercyjnego- poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Montaż/demontaż sprzętu mechanicznego – urządzeń wewnętrznych kolumn rafineryjnych (głównie destylacyjnych), ze szczególną uwagą na identyfikację części
  • Wymiana lub naprawa zużytych lub uszkodzonych elementów mechanicznych w przestrzeniach ograniczonych i na wysokości
  • Praca w delegacji na terenie zakładów klientów głównie w przemyśle naftowym i gazowym (kraje europejskie, głównie Niemcy, Belgia, Dania)
  • Przestrzeganie wszystkich procedur BHP firmy i stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Wykonywanie wszelkich innych uzasadnionych próśb zespołu zarządzającego

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane (mile widziane doświadczenie w montażu elementów skręcanych, na terenie rafinerii i petrochemii, w środowiskach o ograniczonej przestrzeni)
  • Sprawność fizyczna, zdolności manualne
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego- mile widziana
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi, narzędzi ślusarskich- mile widziana
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność pracy w grupie, elastyczność
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych (delegacje na terenie Europy, głównie Niemcy, Belgia)
  • Prawo jazdy kat. B- mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą klienta
  • atrakcyjną stawkę podstawową + możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatnych) + diety + dodatek rozłąkowy + wyrównanie do najniższej krajowej stawek europejskich
  • w trakcie delegacji zapewnione zakwaterowanie w hotelu (pokoje dwuosobowe)
  • pracę na 1 zmianę około 10h dziennie
  • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole, z bardzo dobra atmosferą
  • udział w projektach dla największych firm w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • ubezpieczenie medyczne

oferta pracy stałej