Monter/skręcanie metalowych elementów - Nowa oferta

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Jasienica

Dla naszego Klienta, aktualnie poszukujemy 15 osób na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki

  • prosty montaż elementów/konstrukcji aluminiowych zgodnie z dokumentacją (montaż na hali produkcyjnej)
  • obsługa narzędzi pomiarowych

Profil kandydata:

Wymagania:

  • samodzielność, solidność, dokładność w wykonywaniu wszelkich prac
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w montażu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie - początkowo zatrudnienie za pośrednictwem Adecco a po okresie próbnym możliwość przejęcia bezpośrednio przez klienta.
  • pracę od poniedziałku do Piątku na 2 zmiany
  • Szkolenia wdrażające każdego pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów: Opieka medyczna, Karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.