Operator automatu - stała praca!

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Orzesze

Aktualnie dla naszego klienta produkującego opakowania ze szkła poszukujemy osób na stanowisko:

Актуально для нашого клієнта, виробляючого упаковки із скла, ми шукаємо працівників в місті Ожеше

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Kontrola produkcji wyrobów w oparciu o standardy jakościowe,
  • Zachowanie wysokiej sprawność procesu,
  • Prowadzenie automatu szklarskiego,
  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego.

Завдання:

  • Контроль продукції виробів згідно стандартів якості
  • Робота при автоматі
  • Дбання про безперервність виробничого процесу.

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premie),
  • Pracę w systemie 4 brygadowym w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • Szybkie zatrudnienie,
  • Opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.

ми Пропонуємо:

  • Працевлаштування спираючись на умові о праці безпосередньо з роботодавцем,
  • Приваблива заробітна плата (заробітна плата + премії),
  • Роботу в системі 4 бригадним в годинах 6: 00-14: 00, 14: 00-22: 00, 22: 00-6: 00,
  • Швидке працевлаштування,
  • Медичний огляд, спортивний абонемент, страхування життя.

Wymagania:

  • Zaangażowanie, chęć i motywacja do pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Sprawność fizyczna.

Oferta pracy stałej.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

726 334 406

Вимоги:

  • Ангажування, бажання і мотивація до роботи,
  • Порекомендуй вакансію  знайомим! Ми маємо багато місць робочих!,
  • В разі питань я запрошую до контакту:

726 334 406