Operator CNC / Tokarz CNC

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Kobiór

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującą się obróbką skrawaniem poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator CNC / Tokarz CNC

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych do obróbki skrawaniem
  • Kontrola wstępna produkowanych detali
  • Przygotowywanie materiału do produkcji
  • Pisanie programów w programie graficznym

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pomiaru narzędziami pomiarowymi tylu suwmiarka, mikrometr
  • mile widziana znajomość obsługi maszyny CMM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Dodatek kilometrowy za dojazdy od i z pracy
  • Premie miesięczne
  • Karta Multisport całkowicie finansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Realne możliwości rozwoju i awansu.