operator maszyn CNC

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Bielsko-Biała

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora maszyn CNC produkcji małoseryjnej

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Programowanie CNC
  • Ustawianie maszyny
  • Dobieranie narzędzi i parametrów obróbczych
  • Obróbka wg programów

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Znajomość technik obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, wiercenie, wytaczanie, gwintowanie).
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • mile widziana znajomość programowania maszyn CNC ze sterowaniem HEIDENHAIN lub SIEMENS.

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach małoseryjnych, odpowiednią dla ambitnych osób, którym praca przy produkcji seryjnej nie przynosi satysfakcji.
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Dedykowane wsparcie technologa obsługującego oprogramowanie CAM.
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności.
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na umowę o pracę.