Operator maszyn - Czeladź

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Czeladź

Dla naszego klienta- międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją opakowań do żywności poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych- prawidłowe ustawianie parametrów
  • Obsługa narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Konserwacja, naprawa drobnych usterek
  • Kontrola jakości produktu,
  • Raportowanie postępów produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, głównie w zakresie obsługi maszyn,
  • Mile widziane doświadczenie w branży opakowań papierowych,
  • Zdolności manualne i analityczne,
  • Książeczka sanepidowska bądź gotowość do jej wyrobienia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i sumienność.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferta pracy stałej

Poleć ofertę swoim znajomym.

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą!
  • Atrakcyjną stawkę podstawową 4000-6000 zł brutto + atrakcyjny dodatek za pracę w systemie 4brygadowym 18%
  • Miesięczna premia regulaminowa
  • Nagrody (Kaizen – Program Pomysłów Pracowniczych, Nagroda Zero Absencji, Nagroda BHP, Nagroda uznaniowa)
  • Możliwość rozwoju i przeszkolenia na inne stanowiska uzależnione od oceny pracy
  • miłą atmosferę, wsparcie przełożonych i zatrudnienie od zaraz