Operator maszyn kablowych

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszowice

 Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy z terenu Warszowic, będącego wiodącym dostawcą kabli i akcesoriów kablowych dla sektora energetycznego poszukujemy operatorów maszyn kablowych.

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 25,50zł/h brutto + 1000zł brutto dodatku do systemu 4- brygadowego + 350zł dodatek nocny + 250zł dodatek inflacyjny + premia miesięczna uznaniowa do 420zł
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Multisport
  • Bilety do kina
  • Premie świąteczne
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony urodzinowe
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Profil kandydata:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkujących przewody,
  • Rejestrowanie wybranych parametrów procesów produkcji,
  • Monitorowanie parametrów związanych z procesem produkcyjnym,
  • Obsługa systemów wspierających produkcję.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie, chęć do pracy,
  • Mile widziane - uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Nie czekaj! Aplikuj już dziś! Ta oferta jest dla CIEBIE! OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ