Operator produkcji

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Stargard

Opis klienta:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- przyjazną atmosferę w pracy i możliwości dalszego rozwoju w dziale utrzymania ruchu

- premie produkcyjną

- po okresie próbnym pakiet opieki medycznej finansowanej przez firmę

- po okresie próbnym pakiet ubezpieczenia grupowego finansowanego przez firmę,

- owocowe środy

- praca na jedną zmianę(na obecną chwile)

Dla naszego klienta, europejskiego lidera w branży przetwórstwa stali, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- obsługa paneli sterujących,

- kontrolowanie jakości produkcji,

- prace magazynowe,

- okresowe inwentaryzacje.

Profil kandydata:

Oczekiwania:

- umiejętność pracy w zespole,

- motywacja i chęć do pracy,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych i suwnic będą dodatkowym atutem.