Operator Produkcji

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Stargard

Obecnie, dla naszego Klienta mieszczącego się w Stargardzie, poszukujemy osoby na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

  • montaż siłowników hydraulicznych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • czyszczenie i pakowanie wyrobów
  • kontrole wyrobu finalnego

Profil kandydata:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjność do pracy na II zmiany
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego- warunek konieczny
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi- warunek konieczny

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii wydajnościowej
  • pracę w wymiarze II zmian: 6-14, 14-22
  • wdrożenie w zakres obowiązków
  • możliwość wypracowania płatnych nadgodzin- również w weekendy