Operator wózka UDT 25 zł 2 zmiany

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Opis klienta:

Duża firma produkcyjna szuka operatorów wózków z UDT.

Miejsce pracy; Sosnowiec Innowacyjna

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

  • stawkę 25 zł brutto/h
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta
  • 350zł brutto za obecność w pracy
  • 300zł brutto dodatku motywacyjnego
  • system poleceń pracowniczych - 400zł za polecenie!
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sportowa

Poszukujemy osób:

  • z uprawnieniami UDT do obsługi wózków widłowych
  • z doświadczeniem w obsłudze wózków bocznych
  • dyspozycyjnych do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • mających dogodny dojazd na ul. Innowacyjną

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka bocznego
  • załadunek oraz rozładunek
  • czynności związane z obsługą gospodarki magazynowej
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz procedur obowiązujących na terenie magazynu
  • dbanie o powierzone mienie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj, Kontakt pod pod numerem 693 061 751 w godzinach 8-16.

Profil kandydata:

Będziemy wdzięczni za polecenie naszej oferty znajomym.