Operator wózka widłowego- 30 wakatów! stabilne zatrudnienie

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Gliwice

Aktualnie dla naszego klienta- jednego z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie- poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną z Adecco, z możliwością przejścia pod firmę klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie (5000 brutto + premie)
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • bezpieczne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Profil kandydata:

Zadania:

  • praca w wydziale dostaw materiałowych jako operator wózka widłowego
  • wykonywanie pracy zgodnie z określonymi standardami

Oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe UDT
  • preferowane posiadanie prawa jazdy
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym również w soboty
  • przestrzegania procedur i zasad bhp
  • sumiennego podejścia do pracy
  • zaangażowania i elastyczności
  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

oferta pracy tymczasowej