Operator wózka widłowego (K/M) od 4000 zł brutto

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski

Client Description:

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta, nowoczesnej firmy która swój jedyny oddział w Polsce posiada w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy:

Pracowników magazynowych z UDT

Responsibilities:

Obowiązki na tym stanowisku to:

  • Prace magazynowe,
  • Dostarczanie surowca na obszar produkcji,
  • Składowanie gotowych produktów,
  • Obsługa wózka widłowego niskiego składowania,
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy

Candidate Profile:

Oczekujemy:

  • Doświadczenia przy obsłudze wózka, widłowego,
  • Gotowości do pracy na III zmiany w tygodniu,
  • Uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego (I WJO lub II WJO)
  • Dostępności do podjęcia pracy od zaraz!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia
  • Pracę na 3 zmiany (6-14; 14-22)
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie od 4000 zł brutto
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowany/a?

Prześlij do nas swoje CV i zacznij pracę od zaraz!