Operator wózka widłowego

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Murów

Aktualnie dla naszego klienta, czołowego dostawcy nowatorskich rozwiązań na bazie drewna- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego- dla osób z uprawnieniami
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • dbanie o porządek na magazynie
  • załadunek aut
  • załadunek, rozładunek komór suszarnianych
  • przestrzeganie zasad BHP

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT- mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą klienta!
  • Pracę w systemie 2 zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie (regulaminowa roczna, dwie premie świąteczne, premia za polecenie pracownika)
  • Regularne podwyżki
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna za 1 zł, ubezpieczenie grupowe, bony zakupowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie kolonii dla dzieci, spotkania integracyjne i pikniki,
  • Bezpłatny transport (kierunki: Kluczbork, Wołczyn, Pokój) lub dofinansowanie dojazdu własnego nawet do 250 zł miesięcznie!
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń – w tym dających dodatkowe uprawnienia (UDT, SEP, itp.)
  • pracę od zaraz w miejscowości Murów

oferta pracy stałej