Operator Wózka Widłowego

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Nowy Dwór Mazowiecki

ADECCO: Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferujemy usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Zakres odpowiedzialności:

Oferta dotyczy pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Zadania:

  • Dostarczanie surowców i odbieranie gotowych wyrobów z linii produkcyjnej oraz transportowanie ich w wyznaczone miejsce
  • Skanowanie towaru, wysokie składowanie, załadunki towaru
  • Zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych oraz dokonywanie codziennego przeglądu użytkowanego pojazdu

Profil kandydata:

Wymagamy:

  • Uprawnienia na wózki UDT
  • Obsługi komputera oraz skanera
  • Wykształcenie: pożądane- średnie
  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę zmianową w trybie 12h (3-4 dni robocze w tygodniu)
  • Stawkę godzinową, dodatki za pracę w nocy, premię regulaminową (średnie zarobki ok 6500 brutto) oraz możliwość wyrobienia nadgodzin, system poleceń pracowniczych
  • Transport do pracy z wielu miejscowości
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta