Operator wózka widłowego - Sosnowiec !

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Sosnowiec

Aktualnie dla Naszego klienta - znanej firmy z terenu Sosnowca, będącego doświadczonym operatorem logistycznym - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną z biurem Adecco,

· Docelowo możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę klienta,

· Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,

· Pracę na początek na 1 zmianę - nocną w godzinach 21:00-05:00, po wdrożeniu przejście na pracę w systemie 3 zmian,

· Wynagrodzenie podstawowe na start 3000zł brutto,

· Premię uznaniową nawet do 600zł brutto miesięcznie,

· Karte płatniczą 210zł netto doładowywaną na podstawie frekwencji - po 2-3 miesiącach pracy,

· Dodatki za pracę w godzinach nocnych - 20% min krajowej,

· Kartę do automatu z kawą, herbatą, batonami itd. (po 2miesiącach pracy)

· Karnet sportowy w atrakcyjnej cenieProgram lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów,

· Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie

· Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia,

· Pracę od zaraz,

Pracę w Sosnowcu na Ul Inwestycyjnej.

Profil kandydata:

Zadania:

· Rozładunek, załadunek, segregacja materiałów

· Zabezpieczanie przeładowywanych towarów

· Obsługa wózków widłowych

· Obsługa skanerów magazynowych

Wymagania:

· Wysoka motywacja do pracy,

· Chęć nawiązania stałej współpracy,

· Sprawność fizyczna,

· Uprawnień na wózki widłowe - mogą być bez UDT

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę swoim znajomym. Mamy wiele ciekawych ofert pracy.

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

695 060 093

Jeżeli zainteresowała Cię oferta pracy APLIKUJ - a my oddzwonimy!