Operator wózka widłowego UDT / 4200zł + premia i dodatki!

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Sosnowiec

Dla naszego Klienta szukamy operatorów wózków widłowych z UDT do magazynu zlokalizowanego w Sosnowcu.

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • obsługa wózka bocznego
  • przygotowanie palet, foliowanie
  • praca ze skanerem
  • załadunek oraz rozładunek

Oferujemy:

  • stawkę 25 zł brutto/h
  • bezpośrednie zatrudnienie przez Klienta na umowę o pracę
  • 350zł brutto za obecność w pracy
  • 300zł brutto dodatku motywacyjnego
  • system poleceń pracowniczych - 400zł za polecenie!
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sportowa

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj, przesyłając aktualne CV.

Kontakt telefoniczny pod numerem 695 060 057 w godzinach 8-16.

Profil kandydata:

Poszukujemy osób:

  • z uprawnieniami UDT do obsługi wózków widłowych
  • z doświadczeniem w obsłudze wózków bocznych
  • dyspozycyjnych do pracy w systemie 2-zmianowym i 3 zmianowym (6-14, 14-22)
  • mających dogodny dojazd na ul. Inwestycyjną