Operatora maszyn i urządzeń

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Poziom doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Lubień Kujawski

Aktualnie dla naszego Klienta z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy Operatora maszyn i urządzeń.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa maszyn produkcyjnych.

Zadania:

·      Proste prace manualne

·      Obsługa maszyn produkcyjne

Profil kandydata:

Oczekujemy:

·      Aktualne badania SANEPID

·      Doświadczenie na produkcji – mile widziane

·      Dostępność do pracy w systemie 4 brygadowym/3 -zmianowym

Oferujemy:

·      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·      Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

·      Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

·      Dojazd bezpłatnym autobusem z Włocławka

SZUKAMY WIĘCEJ OSÓB. POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Kontakt telefoniczny: 723 190 288