Opiekun dzieci w punkcie pomocy uchodźcom

Nowy
  • Kategoria
    Opieka zdrowotna i terapia
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Opis klienta:

Twoje zadania:

  • zapewnienie ochrony i wsparcia dzieciom w punkcie pomocy
  • monitorowanie i zgłaszanie aktualnych problemów
  • koordynacja w przekazywaniu informacji dotyczących dzieci objętych wsparciem
  • raportowanie statusu dzieci i rodzin objętych wsparciem
  • koordynowanie działań z usługodawcami punktów pomocy
  • współpraca z wolontariuszami, podwykonawcami

Zakres odpowiedzialności:

Oczekiwania:

  • doświadczenie związane z pracą z dziećmi, uchodźcami, migrantami lub osobami potrzebującymi pomocy społecznej
  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i polskiego
  • komunikatywność
  • proaktywna postawa
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie!
  • umowę o pracę tymczasową z Adecco Poland
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji pozarządowej
  • pracę w od poniedziałku do piątku (8.00-16.00)
  • prywatną opiekę medyczną