Pakowacz - 10 wolnych miejsc!

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Obecnie dla naszego klienta, lidera wśród producentów opakowań spożywczych, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Stawkę podstawową 3480 zł brutto /msc+ premię
  • Pracę na pełen etat na 3 zmiany od poniedziałku do piątku 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  •  Dofinansowanie do stołówki pracowniczej – 13 zł dziennie
  • Możliwość rozwoju oraz szansę awansu na operatora maszyn
  •   Miłą atmosferę i wsparcie przełożonych
  •  Pracę w nowej hali z systemem chłodzenia i nawilżania powietrza

Profil kandydata:

Obowiązki:

·        Terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego

·        Właściwe pakowanie i znakowanie produktu

·        Kontrola wizualna pakowanego produktu

·        Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją

·        Obsługiwanie środków transportu ręcznego

Oczekujemy:

·        Książeczka sanepidu- może być nieaktualna

·        Doświadczenie nie jest wymagane! Firma zapewnia wdrożenie i niezbędne szkolenia!

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku