Pakowacz-Czeladź-praca od zaraz !

Nowy
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Czeladź

Aktualnie dla naszego klienta- międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją opakowań do żywności- poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę już po 4 miesiącach,

·        atrakcyjną stawkę: 3000 zł brutto podstawy+ premię frekwencyjną 150 zł brutto+ premię wydajnościową 230 zł brutto + premię za brak wypadków 150 zł brutto +dodatek za pracę w godzinach nocnych

·        pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 lub w systemie 4 brygadowym,

·        pracę w nowej hali z systemem chłodzenia i nawilżania powietrza,

·        pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn w Czeladzi (okolice C.H M1, dogodny dojazd komunikacją miejską liniami 61, 800, 814- przystanek Piaski Handlowa),

·        możliwość rozwoju oraz szansę awansu na operatora maszyn,

·        miłą atmosferę, wsparcie przełożonych i zatrudnienie od zaraz.

Zadania:

·        terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego,

·        właściwe pakowanie i znakowanie produktu,

·        kontrola wizualna pakowanego produktu,

·        sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją,

·        obsługiwanie środków transportu ręcznego.

Profil kandydata:

Wymagania:

·        książeczka sanepidu- może być nieaktualna,

·        doświadczenie nie jest wymagane! Firma zapewnia wdrożenie i niezbędne szkolenia!

·        dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym lub 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

·        zdolności manualne,

·        dokładność, sumienność, zaangażowanie, chęć do pracy.

Oferta pracy tymczasowej !

Poleć ofertę swoim znajomym. Mamy wiele miejsc pracy!