Pomocnik drukarza- 1 zmiana, stabilne zatrudnienie

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala

Aktualnie dla naszego klienta, wielkoformatowej drukarni z terenu Mysłowic- poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • pomoc w bieżących pracach drukarza (obróbka materiału, cięcie, zgrzewanie, montaż elementów)
  • obsługa maszyn pomocniczych wokół głównej maszyny drukującej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunkowe: szkoła poligraficzna, fotograficzna itp.)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • zdolności manualne, sprawność fizyczna
  • motywacja, zaangażowanie, chęć zdobywania doświadczenia i rozwoju w branży
  • mile widziane zainteresowanie w kierunku fotografii, grafiki itp.

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą klienta
  • pracę w systemie 1 zmianowym 8:00-16:00
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji, doświadczenia
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

oferta pracy stałej

Poleć ofertę swoim znajomym.