Pomocnik drukarza

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Chęciny

Opis klienta:

Nasz klient oferuje:

  • stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia wewnętrzne
  • zdobycie bogatego doświadczenia w renomowanej firmie
  • dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn drukarskich
  •  obróbka końcowa zamówień
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Profil kandydata:

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • rzetelność, punktualność

Mile widziane:

  • wykształcenie poligraficzne lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku