Pomocnik operatora maszyn

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Tychy

Opis klienta:

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta pracowników na stanowisko pomocnik operatora maszyn wykrojnikowych.

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Pomoc w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Podawanie surowca do maszyny, odbieranie oraz pakowanie zgdnie z instukcją
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej
  • Utrzymanie w czystości maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premii
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna

Profil kandydata:

Wymagania:

·        Odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość

·        Motywacja do pracy i zaangażowanie się w swoje obowiązki

·        Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności