Pomocnik spawacza/spawacz

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Gliwice

Aktualnie dla naszego klienta, wiodącego producenta na rynku systemów magazynowania, poszukujemy:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta,
  • Wynagrodzenie miesięczne: 3600 brutto/4200 zł brutto + premia 500
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w systemie III zm.
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie,
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Profil kandydata:

Wymagania:

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Znajomość przyrządów pomiarowych

·        Uprawnienia MAG 135

Obowiązki:

·        Praca stacjonarna w dziale Automatyka Magazynowa