Poszukujemy magazynierów i operatorów wózków widłowych

  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski

Opis klienta:

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla Naszego klienta z branży logistycznej na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, poszukujemy:

Magazynier lub operator wózka widłowego

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Prace magazynowe tj. kompletowanie zamówień, pakowanie, kontrola jakości,
  • Obsługa wózka widłowego, jeśli masz uprawnienia (lub posiadasz doświadczenie a uprawnienia chcesz zdobyć)
  • Obsługa komputera

Musisz jedynie:

  • Chcieć podjąć pracę od zaraz,
  • Obsługiwać komputer,
  • Być gotowym do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku,

Profil kandydata:

Za pracę oferujemy:

·        umowę o pracę na początek przez Adecco

·        Wynagrodzenie składające się z podstawy, premii oraz dodatku za godziny nocne

·        spokojną pracę w przyjaznym Zespole

·        pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe oraz karta Multisport dla chętnych

·        Możliwość wyrobienia uprawnień w firmie (dofinansowanie egzaminu przez firmę)

Zainteresowany/-a?!

Poleć nas również swoim znajomym.