Praca dorywcza - Pakowanie dokumentów - od zaraz !

  • Typ kontraktu
    Umowa zlecenie
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Chorzów

Aktualnie dla naszego klienta z terenu Chorzowa - będącego jedną z wiodących firm handlowych w Europie, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

· Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie zawieraną z Adecco,

· Atrakcyjną stawkę godzinową,

· Zlecenie 2 tygodniowe od zaraz w godzinach: 8:00-16:00,

· Możliwość dodatkowego zarobku oraz zdobycia doświadczenia,

· Możliwość pracy razem ze znajomymi,

· Możliwość nawiązania regularnej współpracy przy innych tego typu dodatkowych zleceniach,

· Pracę w Chorzowie - Niedźwiedziniec.

Zadania:

· Rozładunek palet z dokumentami,

· Układanie i pakowanie dokumentów,

· Współpraca w grupie.

Profil kandydata:

Wymagania:

· Dyspozycyjność do pracy od zaraz przez okres 2 tygodni,

· Dokładność, sumienność, zaangażowanie,

· Mile widziany status ucznia/studenta,

· Doświadczenie nie jest wymagane!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

726 334 406