Praca przy produkcji tranformatorów mocy, Łódź Widzew

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Łódź

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2019 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki pracownika:

  • Praca przy produkcji i montażu transformatorów mocy
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Korzystanie z narzędzi pomiarowych

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość przejęcia na zatrudnienie bezpośrednie przez firmę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa do 10% + premia absencyjna 300zł (po okresie próbnym)
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • Pracę w systemie 3 zmian (6-14; 14-22; 22-6)

Oczekujemy:

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenia w pracy na produkcji
  • Mile widziane są uprawnienia na suwnice
  • UWAGA! Ze względu na normy BHP zatrudniamy jedynie mężczyzn

Jesteś zainteresowany? Aplikuj wraz z CV!