Pracownik biurowy w dziale księgowości

  • Kategoria
    Finanse i księgowość
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Bielsko-Biała

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Poszykujemy kandydatów do pracy w ramach księgowości klientów zagranicznych. Jesteśmy zainteresowani zarówno specjalistami, jak i kandydatami szukającymi pierwszych doświadczeń zawodowych.

Zakres odpowiedzialności:

ZADANIA:

·        Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

·        Praca w systemie SAP

·        Kontrola poprawności danych

·        Rejestracja, weryfikacja i księgowanie faktur

·        Wsparcie w zamknięciu miesiąca i roku

·        Bieżący kontakt z klientem zagranicznym

Profil kandydata:

OCZEKUJEMY:

·        Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację mailową

·        Znajomości podstawowych zasad rachunkowości

·        Znajomości MS Office (w szczególności EXCEL)

·        Umiejętności pracy w grupie

·        Umiejętności analitycznego myślenia

·        Gotowości do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (sporadycznie praca na II zmianę 14-22 zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem)

·        Mile widziane: wykształcenie ekonomiczne, znajomość dodatkowego języka obcego, znajomość systemu SAP

OFERUJEMY:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

·        Pakiet szkoleń wdrożeniowych

·        Dobrą atmosferę w pracy

·        Zdobycie doświadczenia w obszarze księgowym w jednej z największych organizacji na Podbeskidziu