Pracownik biurowy w dziale księgowości

  • Kategoria
    Finanse i księgowość
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Bielsko-Biała

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

·      Wsparcie w bieżącej pracy działu

·      Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

·      Praca w systemie SAP

·      Kontrola poprawności danych

·      Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur

·      Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku

·      Bieżący kontakt i wsparcie klienta zagranicznego

Profil kandydata:

Wymagania

·      Dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację)

·      Znajomość podstawowych zasad rachunkowości/ księgowości

·      Znajomość MS Office (w szczególności EXCEL)

·      Umiejętność pracy w grupie

·      Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,

• Perspektywę dłuższego zatrudnienia (możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta po okresie próbnym),

• Możliwość rozwoju w firmie międzynarodowej,

• Miłą atmosferę pracy,

• Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowa, rabaty do sklepów sieciowych.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej (z możliwością przejścia na umowę stałą).