Pracownik biurowy z j. angielskim

  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Kielce

Opis klienta:

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w centrum Kielc
  • Pracę na pełny etat w godzinach 9-17, ewentualnie część etatu (1/2 lub 3/4)

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Korespondencja telefoniczna oraz e-mail w j. angielskim
  • Przygotowanie umów i zgłoszeń dla klientów indywidualnych i grupowych,
  • Wystawianie paragonów i faktur
  • Zgłaszanie klientów do ubezpieczenia
  • Przygotowywanie dokumentów podróży
  • Rezerwacja hoteli i biletów w systemach rezerwacyjnych
  • Przygotowanie ofert dla grup i klientów indywidualnych w programie Power Point oraz kosztorysów w Excel

Profil kandydata:

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Biegła znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • Komunikatywność i otwartość - codzienny kontakt z klientem
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Znajmość obsługi programów: MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Możliwość pracy również dla studentów
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Subiekt

Additional Information:

kielce