Pracownik ds. marketingu i kontaktu z klientami biznesowymi

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Gastronomia, turystyka i hotelarstwo
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Gliwice

Opis klienta:

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Ciekawą i zróżnicowaną pracę

-Przyjazną atmosferę w pracy

Zakres odpowiedzialności:

Wymagania:

- Doświadczenia w branży handlowej min rok

- Biegła obsługa podstawowych programów Office, canva itp

- Znajomość obsługi social mediów

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym

Profil kandydata:

Obowiązki:

- Bieżąca obsługa klienta grupowego (eventy)

- Współpraca z agencjami eventowymi

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Ofertowanie i prowadzenie korespondencji handlowej z klientami

- Prowadzenie spotkań z klientami na obiekcie celem przedstawienia obiektu

- Dbanie o wizerunek obiektu w sieci internetowej