Pracownik Działu Obsługi Klienta z językiem niemieckim

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Rzeszów

Opis klienta:

Wymagania :

·      Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiająca swobodną komunikację z Klientem niemieckim,

·      Doświadczenie w pracy z Klientem – mile widziane w obszarze sprzedaży, zakupów,

·      Dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne i negocjacyjne,

·      Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu ofert biznesowych,

·      Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

·      Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem;

·      Możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony już po okresie próbnym;

·      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, który doceni Twoje zaangażowanie;

·      Samochód służbowy,

·      Rozwój kompetencji zawodowych;

·      Wdrożenie w zakres obejmowanych obowiązków oraz pracę w miłej atmosferze.

Profil kandydata:

Zakres obowiązków:

·      Obsługa przypisanych klientów niemieckojęzycznych, dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę,

·      Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz kontrola realizacji zamówień,

·      Ciągłe aktualizowanie wiedzy z zakresu ofert i wachlarza usług firmy,

·      Znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem.

·      Monitorowanie i bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji.