Pracownik fizyczny - Chorzów !

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Chorzów

Aktualnie dla naszego klienta- firmy z branży hutniczej produkującej odkuwki oraz wyroby z tworzyw sztucznych - poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Przenoszenie i załadunek i wykładanie z pieca form stalowych,
  • Kontrola jakości produkowanych detali
  • Drobne naprawy i konserwacje urządzeń i narzędzi produkcyjnych.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Sprawność fizyczna,
  • Pracowitość, dobra organizacja,
  • Dokładność, sumienność i uczciwość.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę od zaraz.

Oferta pracy stałej !

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

726 334 406

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!